On Lemon - TO NIC Rosemary - 200ml Drink
(TAX included)
On Lemon TO NIC Tonic with rosemary flavor. We know that sweetness is already boring... That's why lovers of the sweet life with a taste for bitterness adore this gem, I mean rosemary because it's quite a herb that you won't forget easily. Slightly bitter and pleasantly dry.
Składniki: Woda; cukier; sok z cytryny; ekstrakt rozmarynu; naturalny aromat; chinina; dwutlenek węgla.
Produkt naturalny, bezglutenowy i wegański, bez substancji konserwujących.
Wartość odżywcza w 100 ml:
| Energy | 157 kJ/ 37 kcal |
| Fat | 0 g |
| of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 8,9 g |
| of which sugars | 8,9 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 0,02 g |
| Salt | 0 g |
Pojemność: 200 ml.
Wyprodukowano w Polsce.
| Manufacturer: | ON LEMON |
|---|---|
| Country of origin: | Poland |
| Packaging: | 200 g |
| Product type: | Other |
| EAN: | 5902768499421 |
| Index: | 2301040012 |
| Expiration date: | 12.11.2026 |
On Lemon TO NIC Tonic with rosemary flavor. We know that sweetness is already boring... That's why lovers of the sweet life with a taste for bitterness adore this gem, I mean rosemary because it's quite a herb that you won't forget easily. Slightly bitter and pleasantly dry.
Składniki: Woda; cukier; sok z cytryny; ekstrakt rozmarynu; naturalny aromat; chinina; dwutlenek węgla.
Produkt naturalny, bezglutenowy i wegański, bez substancji konserwujących.
Wartość odżywcza w 100 ml:
| Energy | 157 kJ/ 37 kcal |
| Fat | 0 g |
| of which saturates | 0 g |
| Carbohydrate | 8,9 g |
| of which sugars | 8,9 g |
| Fibre | 0 g |
| Protein | 0,02 g |
| Salt | 0 g |
Pojemność: 200 ml.
Wyprodukowano w Polsce.
| Manufacturer: | ON LEMON |
|---|---|
| Country of origin: | Poland |
| Packaging: | 200 g |
| Product type: | Other |
| EAN: | 5902768499421 |
| Index: | 2301040012 |
| Expiration date: | 12.11.2026 |