FREE DELIVERY FROM €99
Fast delivery
365 days return policy

Dafi Accessories


Dafi is a Polish manufacturer of jugs and filter bottles as well as vacuum containers. The company has been on the market for 30 years. The accessories are modern and innovative, designed to satisfy every user, from people seeking to improve water quality at home, to athletes using bottles on the go.
Filtry do wody dafi

Dzbanki filtrujące to doskonały wybór dla każdego kto chce oszczędzić środowisko i zadbać o swoją kieszeń, rezygnując z kupowania wody butelkowanej. Filtry dafi świetnie radzą sobie z usuwaniem z wody kranowej nieprzyjemnego posmaku i nadmiaru chloru. Warto spróbować używania filtrowanej wody do parzenia kawy i herbaty oraz gotowania, poprawi to znacznie smak przygotowywanych napojów i potraw. Dzbanki dafi  w naszym sklepie dostępne są w różnych rozmiarach, dlatego sprawdzą się dla każdego gospodarstwa domowego – od tego jednoosobowego aż po całą rodzinę.

Butelki filtrujące dafi

Dafi produkuje też znane w całej Polsce butelki z filtrem. Jest to doskonała alternatywa dla kupowania butelkowanej wody. Z butelką filtrującą od Dafi nigdy nie zaskoczy nas pragnienie, ponieważ możemy uzupełniać butelkę w ciągu dnia każdą wodą z kranu!

Join our newsletter

Don’t miss out on the latest news and follow our blog updates!

For more information on data processing, see our Privacy Policy.